Viva la socializmus alebo prichádza armagedon.

Autor: Matej Žoldák | 26.10.2012 o 17:55 | (upravené 26.10.2012 o 18:12) Karma článku: 14,54 | Prečítané:  1235x

Čo sa to v poslednom čase na tom Slovensku deje? Je náš národ vážne taký hlúpy? Túto otázku si bohužiaľ kladiem až príliš často a väčšinou je na ňu kladná odpoveď. Ako sa to môže ľuďom páčiť? Naša „sovietska“ vláda už prekračuje úplne všetky akceptovateľné hranice. Najdrahší benzín? Jedna poisťovňa? Vyššie dane? Zmena Zákonníku práce? Novela zákona o správnych poplatkoch?

 

„Rudá“ Armáda na čele so súdruhom Ficom je ničivejšia ako nikdy predtým a bojím sa, že zanechá viac škody ako tá skutočná zo 68. roku. Je to už raz tak, ale zato si môžeme len a len my.

Ako ale môžeme toto dopustiť? Ako si to môže Fico dovoliť, zničiť trh a konkurenciu štátnej poisťovni? Žijeme predsa v slobodnom svete, kde máme stále možnosť VOĽBY! Ale táto možnosť sa nám pomaly začne vytrácať ak to takto pôjde ďalej. Čo je to predsa za štát, kde opitý mladík, ktorý napadol policajtku dostane viac rokov ako viacnásobný vrah? O chvíľu sa tu pozabíjame navzájom, veď nám nadelia menej rokov ako keby sme sa len pobili.

Je to choré a nevravím to rád, ale ak to takto ostane, neostanem na Slovensku žiť ani za nič. Už teraz som v zahraničí a asi tam aj radšej ostanem, bohužiaľ.  A to nie som ani prvý ani posledný. Som zvedavý, čo bude Fico robiť, ak na Slovensku neostane žiaden mladý človek a kto bude robiť dôchodcom na dôchodky.

Už len keď píšem týchto pár viet, tak sa dostávam do neskutočného hnevu, keď vidím, čo s našou krajinou porobil a že hospodársky rast Slovenska je obrazne povedané jednosmerka a my po nej ideme rýchlikom ... ale opačným „SMER-om“.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Dá vám 5000 eur na auto

Úspešnosť dotácie je otázna.

KOMENTÁRE

Prečo sa chce Bednár zhovädiť ako propagandista premiéra

Tomáš je z iného sveta, jemu sa dá rozumieť.


Už ste čítali?